Wózki do przewożenia pacjentów od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
245

Szanowni Klienci! Nasza firma EURO-MEDICAL  jest sumiennym importerem najwyższej jakości aparatury i sprzętu medycznego, krzeseł oraz foteli obrotowych czy innych wyrobów metalowych. Jako działalność gospodarcza pracujemy od 2010 r i cały czas poszerzamy swoją działalność w branży medycznej. Kooperujemy z dostawcami krajowymi polskimi jak i z zagranicy. Sprowadzamy sprzęt z różnych zakątków świata, wybieramy dla was najlepsze i współczesne rozwiązania. Chcemy być cały czas w czołówce dostawców sprzętu medycznego oraz aparatury, temu też regularnie poszukujemy nowości, innowacji i przekazujemy je Państwu. Stale uczymy się ciągle nowych wyrobów, poznajemy pionierskie pomysły inżynierów. Dzięki temu nasza oferta regularnie jest poszerzana przez co możemy zaskakiwać klientów nowymi produktami. Państwa sugestie cały czas kształtują naszą chęć udoskonalania produktów jak i sięgania po nowe cele biznesowe.

Duże doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami z zagranicy, jak również dogłębne studiowanie sugestii naszych interesantów, pozwalają nam sprzedawać solidne, trwałe jak również ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one bardzo dobrze w wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności państwowej (np. szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy i tym podobne.) a także w prywatnych domach klientów indywidualnych. Dzięki dynamicznie pracującemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, jesteśmy w stanie wdrażać do produkcji nowatorskie technologie oraz produkty, tak aby sprostać wymaganiom klientów. Najwyższa jakość naszych produktów w połączeniu z konkurencyjnymi cenami, tworzy świetną ofertę dla naszych klientów. Pełna oferta euro- medical znajduje się na stronie www.euro-medical.pl .

Sprzedaż aparatury medycznej – Euro-medical

Proponujemy Państwu bogatą ofertę najnowocześniejszej aparatury medycznej, to jest kardiomonitory, elektrokardiografy, kardiotokografy, pulsoksymetry, ssaki medyczne, holtery ekg, defibrylatory, jak i wiele innej profesjonalnej aparatury. Oprócz aparatury medycznej w naszej ofercie znajdziecie Państwo również sprzet, taki jak łóżka ( o stałej wysokości, rehabilitacyjne, oiomowskie jak i do opieki w domu pacjenta), szafeczki medyczne, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej i siedzącej, fotele ginekologiczne, kozetki, wózki anestezjologiczne, lampy medyczne, wózki do transportu zwłok oraz chłodnie na medykamenty lekarskie czy szczepionki, a także komory chłodnicze na zwłoki.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą!!! Nasi handlowcy do każdego interesanta podchodzą indywidualnie, toteż potrafią dobrać ofertę dla Państwa uwzględniając Państwa różne szczegóły dotyczące naszej oferty oraz warunków handlowych. Wszystkie informacje o naszej firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://www.euro-medical.pl